הזמנת קראוון זוגי

 | קטגוריות: 

מחפשים חוויה זוגית מיוחדת במינה בחיק הטבע? רוצים לחוש ניתוק מהצוויליזציה, אך מעדיפים לעשות זאת עם נוחיות מינימלית? רוצים לישון תחת כיפת השמיים, אך לא בקור? הזמנת קראוון זוגי זה התשובה!

ניתן לנסוע לטיול בחיק הטבע גם על גלגלים וגם ברגל, להגיע למקומות חדשים ומרגשים, ליהנות מחוויית מגורים במרחב סגור ובטיחותי, מקלחת כמו בבית, ואפילו לישון עם מזגן.

בקרוואן הזוגי תוכלו ליהנות מחוויה משותפת מושלמת של לינה רומנטית בטבע – אך ללא חרקים לא רצויים, עקיצות יתושים וקור מצמרר.

אז מה תקבלו עם הקראוון?

כל מה שצריך לבילוי איכותי עם החצי השני באינטימיות, אווירה מיוחדת, תנאי מגורים נוחים, והתאמה מושלמת למגוון תחומי עניין, בין אם אתם אוהבים לצלם פרחים או לקפוץ ראש לתוך אגמים ברמת הגולן.

שירות השכרת הקראוונים נותן לכם את הבסיס המושלם לחוויה הזוגית המאושרת ביותר שתיחרט בלבכם לנצח ותהיה בסיס להמשך ההתפתחות הזוגית שלכם.

הקראוון כולל: מזרונים, מטבח מאובזר בכיריים, כיור, מקרר, מיקרוגל, ארונות, מקלחת, טלוויזיה. המזגן, המקרר והמיקרוגל מקבלים חשמל מהגנרטור, והשקעים, התאורה וטלוויזיה – ממעבד אנרגיה סולרית.

בנוסף, הקראוון כולל גם אבזור ליציאה לטבע, בצורת מחצלות, כסאות, אוהל ועוד. בזכות שירות הקראוונים תוכלו ליהנות מכל העולמות ובעיקר מזמן איכות זוגי.

לכל מה שאתם מקבלים בקראוון – לחצו כאן

להזמנות:

    לא ניתן להגיב.